תוכן עניינים

תרבות יהודית: היכן תוכלו לקנות ספרי יהדות?

התרבות היהודית עשירה בספרות לסוגיה, כאשר ספרות תורנית היא חלק בולט מכך. על רקע זה, קמו חנויות אשר מתמחות בתחום ספרים בולט ומבקש זה ואחת היותר בולטות ומומלצות שבהן, היא חנות אוצר הספרים. לפניכם היכרות קצרה איתה.

כל הספרים באתר אחד

אוצר הספרים היא חנות מקוונת לספרי יהדות, אשר תוכלו להגיע אליה בכתובת https://www.sefer.org.il. סביר להניח, שתמצאו בחנות זו את כל ספרי היהדות שאתם מחפשים. ואין זה משנה מאיזה זרם ביהדות אתם – המבחר כאן פשוט עצום. תוכלו למצוא למשל ספרי חסידות באתר אוצר הספרים, כמו גם ספרי יהדות במבחר גדול של סוגים נוספים. כמו כן, האתר כולל תת קטגוריות רבות ושונות. בספרי החסידות למשל, יש קטגוריות משנה של ספרי ברסלב, ספרי הרב שלום ארוש, ספרי חב"ד, ספרי גור, ספרי סלונים, ספרי קאמרנא וספרי חסידות נוספים. בכל אחת מתתי הקטגוריות, זמינים עבורכם לא מעט ספרים מעניינים.

קטגוריות בולטות

כאמור, לאתר יש קטגוריות שימושיות רבות. אלה כמה מהבולטות שבהן:

 • אישים – ספרים מאת אישים בולטים שונים בעולם היהדות ועליהם. כולל ספרי הרב אבינר, ספרי הרב מרדכי אליהו, ספרי הרב עובדיה יוסף, ספרי ר' שלמה קרליבך ורמב"ם.
 • תלמוד – תלמוד בבלי, תלמוד ירושלמי, תלמוד מבואר.
 • ילדים – חינוך ילדים, ספרי ילדים, ספרי קודש ופרשת השבוע לילדים.
 • נוספים – אנציקלופדיות ומילונים, הגות ומחשבת ישראל, הלכות לפי נושאים, השקפה ואמונה, חסידות, חתונה, זוגיות ושלום בית, מדרשים ואגדות חז"ל, ספרי מוסר, משנה ברורה ומשניות, סידורים וחומשים, סיפורים ומשלים, ספרי הלכה, קטגורית ספרי יסוד לבית היהודי, ספרי פסח והגדות של פסח, ספרי קבלה שונים, ראשונים ואחרונים על הש"ס, שאלות ותשובות – שו"ת, שבת מועדים וזמנים, שולחן ערוך, תורה ומדע, תנ"ך ופרשת שבוע.

 

 

עוד היבטים מעניינים של אוצר הספרים

אם תבחרו לרכוש מחנות מומלצת זו, תשמחו ללמוד גם על ההיבטים הבאים לגביה:

 • מחירים מעולים – המחירים באתר זולים במיוחד. זאת בין השאר, תודות להיקף הספרים הגדול שהחנות מחזיקה בכל זמן נתון.
 • בקטגוריית "שונות" – תמצאו ספרים בנושאי אימון אישי, רוחניות וענייני הנפש, המקדש וכליו, התפילה וענייניה, טיולים, לשון עברית וכללי הדקדוק, ספרי בישול, ספרי רפואה ורפואה אלטרנטיבית וכן היסטוריה יהודית.
 • לאתר במהירות – באתר ישנה חלונית חיפוש נוחה, לשם איתור מהיר של ספרים. לאור היקף הספרים הרחב וסוגיהם, זו היא לעתים הדרך הנוחה ביותר להגיע לספר שאתם מחפשים.
 • ספרים מסוגים נוספים – האתר מציע לא רק ספרי יהדות, אלא גם ספרים ללימוד קריאה וניקוד לילדים, ספרי פסיכולוגיה, קאוצ'ינג, גרפולוגיה ועוד. ישנם אף ספרי כיס, כמה ספרים נדירים, ספרים שמתאימים במיוחד בתור מתנות לבר מצווה וכן קטגוריה של ספרי ידיעות אחרונות.
 • לא רק ספרים – כמו כן, ניתן לרכוש תקליטורי מאגרי מידע, תשמישי קדושה, דיסקים ומוסיקה חסידית וכן פרטי יודאיקה שונים.
 • מה חדש? – בעמוד הראשי של האתר, תוכלו לראות מה חדש בו.
 • גם באנגלית – אתר אוצר הספרים מציע מבחר ספרי יהדות גם בשפה האנגלית.
 • להיות מעודכנים תמיד – ניתן להירשם לניוזלטר של האתר ולקבל מידע על מבצעים, קופונים ומתנות. זו היא דרך נוחה מאוד, להישאר מעודכנים ולדעת מה חדש באתר.

ברחוב עם ועולמו 3 (בית הראל) בירושלים, תמצאו את החנות הפיזית של אוצר הספרים. כמובן, גם לשם ניתן וכדאי להגיע.

לסיכום

אם אתם מחפשים ספרי יהדות במבחר גדול ובמחיר מצוין, אוצר הספרים היא החנות בשבילכם!