תוכן עניינים

שולחן הסלון הוא מהרהיטים המרכזיים בכל בית – ומספיק טאץ' עיצובי קטן כדי לשדרג אותו

שולחן הסלון הוא אחד מהרהיטים המרכזיים בכל בית. הוא משמש כמקום מפגש והירגעות בעבור בני המשפחה ואורחים. למרות שזה אולי נראה כמו פרט קטן, נגיעה עיצובית לשולחן הסלון יכולה לתרום באופן משמעותי לטובת העיצוב הכללי של החלל, ובהתאם לכך גם לשדרג את התחושה. מאחר ומדובר ברהיט מרכזי וגדול באופן יחסי, מספיק טאץ' עיצוב קטן שיכול ליצור שינוי גדול. כיצד תוכלו לשדרג את השולחן במינימום מאמץ? כל הפרטים בכתבה הבאה.

מגש דקורטיבי

מגש דקורטיבי יכול להוסיף גם סגנון וגם פונקציונליות לשולחן הסלון. ניתן להשתמש בו כדי לאכלס פריטים כמו שלטים, תחתיות, ונרות תוך הוספת צבע או מרקם לשולחן. בחרו מגש המשלים את האסתטיקה העיצובית הכוללת של הסלון שלכם והתנסו בצורות וגדלים שונים, בהתאם לסוג של השולחן. אם למשל בחרתם לשלב שולחנות סלון מודרניים, העדיפו לבחור במגש העשוי מחומרים כמו למשל שיש אשר מעניקים מראה נקי, אבל גם אלגנטי שיכול לשדרג בקלות את המראה ואף ליצור אלמנט ויזואלי יפהפייה.

שילוב של ספרים

ספרים הם דרך נפלאה לשדרג את מראה הסלון. לא רק שהם מספקים אלמנט דקורטיבי לחלל, אלא הם גם מציעים הזדמנות מצוינת להציג את תחומי העניין והסגנון האישי, במסגרת של עיצוב. אפשר לשלב ספרים עבי כרס שיש לכם בספרייה או לרכוש ספרי עיצוב בשביל  ליצור תצוגה מאורגנת ומושכת חזותית. בנוסף, הוספת תומכי ספרים דקורטיביים או שילוב ספרים ייחודיים יכולים להוסיף אלמנט של קסם ואופי לחלל, באופן קל ופשוט אבל גם מרשים מבחינה חזותית, בעקבות ספרים שאותם מניחים על השולחן, כאשר על הספר אפשר גם להניח אלמנטים דקורטיביים כמו למשל ספל.

חפצי נוי

חפצים דקורטיביים כגון אגרטלים, פסלים או פריטים דקורטיביים יכולים להוסיף נופך של אישיות ועניין לשולחן . בחרו חפצים המשלימים את האסתטיקה העיצובית הכללית של הסלון, תוך שימת דגש על בטקסטורות וצורות שונות. ברחבי הרשת תוכלו למצוא שפע של השראות לחפצי נוי שיכולים להתאים באופן מושלם לטעמכם האישי, כאשר ברשתות הסטוק ניתן לבצע רכישה של חפצי נוי בעלות כספית נוחה לכל כיס, ועם שימת דגש על התאמה מדויקת לתמהיל העיצוב הנבחר.

 

 

פרחים באגרטל

אחד מהטרנדים החמים בתחום של עיצוב סלון ושולחנות בפרט כולל סידור של פרחים בתוך אגרטל. מדובר בדרך נהדרת ומרעננת מאוד להכניס רומנטיות ורוך לשולחן, כאשר העדיפו לבחור באגרטל עם צבעים ניטרליים כמו למשל אפור, שחור או שקוף. בנוסף, אפשר לשלב פרחים טריים או פרחים מלאכותיים שאותם לא צריך לתחזק לאורך זמן, ויכולים לשמש בתור אביזר דקורטיבי בולט המונח בצורה אסתטית על גבי השולחן.

נרות ומפיצי ריח

שילוב של נרות ומפיצי ריח מהווה דרך מצוינת לשדרג את הנראות של השולחן. לא רק שהנרות יכולים לתרום לאווירה נעימה ומזמינה לחדר, אלא גם מפיצי ריח יכולים למלא את החלל בניחוח נעים. על ידי חיבור בין השניים, תוכלו ליצור חלל מזמין ומושך חזותית, כמו גם כזה המתכתב עם האווירה החמימה המזוהה עם הסלון.

לסיכום

באמצעות הסקירה אותה הצגנו לכם כאן, תוכלו לא רק לעצב את השולחן בסטייל אלא גם ליצור מוקד חזותי יפהפייה המשרת אתכם גם בפן הפונקציונאלי אבל גם בפן של העיצוב. לפני שאתם ממהרים לבצע רכישה של פריטים, רצוי לקבל השראה מהרשתות החברתיות וכן לבחון את המיקום של החפצים, בשביל ליצור מראה הרמוני ונעים.