תוכן עניינים

אומנות המילה הכתובה: 5 ספרים אירוטיים שיעשו לכם את זה!

עולם האומנות הוא עולם מרתק המציע שפע של אפשרויות, גם בתחום הספרות. למעשה, יותר ויותר ישראלים מחליטים לרכוש ספר סוחף המשלב בין רומן, תשוקה ומסתורין. מיצירות ארוטיקה קלאסיות ועד רומנים מודרניים, כל קורא יכול למצוא את המענה בז'אנר הזה. בסקירה הזו נציג בפניכם את חמשת הספרים הארוטיים הבולטים שיכולים לא רק להעביר לכם את הזמן, אלא גם ליצור תשוקה מחודשת. מוכנים? בואו נתחיל!

סקנדל בניו יורק/דני קוליניס

אם אתם מחפשים ספר ארוטי המשלב בין מתח לבין רומן, אין ספק כי סקנדל בניו יורק הוא בדיוק הספר שאתם מחפשים. במרכז העלילה דוגמנית על שמוצאת את עצמה נכנסת למערכת יחסים סבוכה עם גבר שאינו מסוגל לפתח אינטימיות רגשית. הרשימה המלאה של ספרים בסגנון הזה מחכים לכם באתר סטימצקי, כאשר דרך האתר ניתן לבצע רכישה של ספר שזכה לביקורות מעולות, בזכות עלילה סוחפת ומרגשת על אהבה, סקנדלים ותשוקה.

תשוקה יוצאת לאור/אנדי ברוק

הספר מתמקד בסיפור של עיתונאית אשר נכנסת לחוויה אירוטית ומדהימה עם איל הון. במסגרת העלילה העיתונאית מושפלת בעקבות דחייה שאותו קיבלה, ובהתאם לכך מחליטה לכתוב את הסיפור, אולם מגלה כי הוא התפרסם בטעות. מכאן העלילה מסתעפת על רקע של גילוי היריון ומשיכה חזקה בין השניים. מדובר בספר שמצליח להשאיר במתח עד לדקה האחרונה, והוא נחשב לאחד מהספרים הבולטים בתחום הרומן הרומנטי.

הלביאה הלוחמת/שרון חיון גינת

בשנים האחרונות סדרת הספרים הלביאה הלוחמת זוכים לביקוש אדיר מצד נשים וגברים מכל רחבי הארץ, וזאת בשל עלילה סוחפת המתמקדת בסיפור מתוחכם וסוחף מאת הסופרת הישראלית/צרפתית שרון חיון גינת. במרכז העלילה אישה שמסתירה סוד ומתחילה לפתח רומן סוער עם גבר שמנסה לגלות את הסוד, כל זאת במסגרת של עלילה מהפנטת שתשאיר אתכם חסרי אוויר עד לרגע האחרון.

חמישים גוונים של שחרור/אל ג'יימס

החלק השלישי והאחרון בסדרת הספרים המצליחה חמישים גוונים של אפור מגולל את סיפור האהבה הבלתי אפשרי בין אנסטסיה סטיל לבין כריסטאין גריי, כאשר בספר הזה מצליחה אל ג'יימס לסחוף את הקוראים בעקבות עלילה המשלבת את הצורך הכפייתי של גריי אל מול רעייתו, ואילו היא נאלצת להתמודד גורל אכזר וכן חוסר מזל שמאלץ את בני הזוג להתמודד עם הפחדים האפלים ביותר, כל זאת על רקע של תשוקה סוערת וכן מערכת יחסים שהצליחה לרתק מיליונים בכל רחבי העולם, ובהתאם לכך גם להפוך לסדרת סרטים מצליחה מאוד.

 

 

אינטליגנציה אירוטית/אסתר פרל

ספר זה הוא ספר מרתק המתמקד בקושי של גברים ונשים בעולם האינטימיות והתשוקה, וזאת על רקע של שחיקה בזוגיות, לחצים ועוד. אסתר פרל למצליחה בספרה לתת הסברים וטיפים בתחום המיניות, זוגיות ואהבה גם בעבור זוגות חדשים וגם לזוגות ותיקים, בשפה קולחת ועם שימת דגש על סיפורים אמיתיים וכן הדרכה שיכולה לספק לכם מענה ללא מעט שאלות, החל מאהבה ללא תשוקה ועד להשפעה שיש לאינטימיות רגשית על יחסי מין.

לסיכום

הסקירה אותה הצגנו לכם כאן מהווה הזדמנות להעשיר את הזמן הפנוי, ולשלב את הספרים האירוטיים כחלק בלתי נפרד משגרת החיים. באתר של חברת סטימצקי ניתן לבצע רכישה של כלל הספרים אותם הצגנו לכם כאן, לצד ספרים נוספים מהזאנ'ר הזה, כל זאת בלחיצת כפתור ועם משלוח מהיר המתבצע בפריסה ארצית. בכך, תוכלו לנצל את הזמן שלכם  לטובת העשרת הידע וכן הגברת העוררות המינית, כל זאת בזכות קריאה סוחפת ומרתקת.