אומנות של סלבדור דאלי היא רק ההתחלה

אם אתם חיים ונושמים אומנות, אם אין תערוכה שלא ביקרתם בה ואם אין אומן שאתם לא מכירים – זה אתר בשבילכם! באתר "האומנות של סלבדור" תמצאו את כל מה שחם וחדש בעולם האומנות. תמצאו מאמרים על לימודים ועבודה בתחום, טיפים לעיצוב בית בסגנון אומנותי ואפילו שיטות לעיצוב DIY שכל אחד יכול. עולם שלם של אומנות, עיצוב ויצירה בלחיצת כפתור. תיהנו!

האומנות של סלבדור

אומנות היא החיים. אומנות מאפשרת לנו לבטא את עצמנו בצורה הטובה ביותר, בצורות ישירות ובוטות או בדרכים מופשטות ופרוביזוריות שרק מחכות לפרשנות. אין ספק שלעולם כזה רחב חייב להיות אתר שירכז את כל המידע הכי חשוב בתחום – בשביל זה אנחנו כאן.

הקמנו את האתר האומנות של סלבדור כדי שיהיה לכם, חובבי האומנות המושבעים, המקום שלכם לקורא, להתעניין ולהרחיב את הידע בעולם המרתק שנקרא "אומנות". תוכלו למצוא באתר מידע מעניין על לימודים בתחום, עסקים הקשורים לאומנות, תקבלו טיפים לעיצוב הבית ואת כל השיטות ליצירת אומנות DIY, הכול בלחיצת כפתור אחת.

אנחנו רוצים להביא לכם את המידע הכי חשוב וחם בתחום, כך שתמיד תכירו את הטרנדים החדשים בעולם האומנות ואת הסגנונות הרבים הנכללים בו: בין אם ציור, פיסול, תפירה, שירה,  עיצוב הבית ובין אם אומנות דיגיטלית כמו עיצוב גרפי – הכול מחכה לכם פה – בבית של האומנות של סלבדור.

מה תמצאו באתר?

לומדים אומנות

אם תמיד חלמתם ללמוד מקצוע הקשור באומנות - בין אם אומנות פיזית כמו ציור או תכשיטנות ובין אם אומנות גרפית כמו עיצוב לוגואים ובניית אתרים, את כל המידע החשוב תוכלו למצוא בקטגורייה הזאת. כל מקצועות הלימוד הקשורים לתחום במקום אחד.

עוסקים באומנות

אם החלום הגדול שלכם הוא לפתוח סטודיו קטן לאומנות או לחלופין הגשתם את חלומכם ופתחתם עסק לעיצוב בגדי מעצבים - הקטגורייה הזאת במיוחד בשבילכם! כל המידע שעסק בתחום האומנות צריך להכיר ולדעת נמצא כאן במרחק של כמה קליקים בלבד.

אומנות DIY

 אומנות יכולה להיות גם בדברים הקטנים - בחידוש ארון שכבר לא מתאים לחלל, בשדרוג ג'ינס ישן ואפילו באיפור שאפשר לעשות בבית שייתן לכם לוק אומנותי ומעניין. את כל השיטות לעיצוב, יצירה והכנת אומנות מכל סוגיה באופן עצמאי תוכלו למצוא כאן - אין גבול למה שתוכלו ליצור בעצמכם!

אומנות בבית

הבית הוא המקום שלנו לבטא את האומנות שלנו, שכן אנחנו יכולים לעצב אותנו בדיוק בטעם ובסטייל שאנחנו אוהבים. בקטגורייה הזאת תוכלו למצוא טיפים מעולים להפיכת הבית שלכם למוזיאון אומנות קלאסי, יפה ומזמין. כל הרעיונות הכי טובים מחכים לכם כאן, רק תבחרו. 

מגזין אומנות

כל מה שחם ומעניין בתחום האומנות מחכה לכם כאן - אילו תערוכות נפתחו לאחרונה, מי האומן שמגיע לארץ בקרוב ועוד מידע מעניין הקשור באומנות. כל המידע הזה מחכה לכם ממש כאן בלחיצת כפות אחת.

אומנות

לומדים אומנות

עוסקים באומנות

אומנות DIY

אומנות בבית

משפט

משפט

אומנות

הוסף יצירות אמנות חדשות, מגמתיות ונדירות לאוסף שלך.

אומנות

הוסף יצירות אמנות חדשות, מגמתיות ונדירות לאוסף שלך.

אומנות

הוסף יצירות אמנות חדשות, מגמתיות ונדירות לאוסף שלך.

אומנות

הוסף יצירות אמנות חדשות, מגמתיות ונדירות לאוסף שלך.